KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14086053

nr 1408 6053

Siegfried Reich an der Stolpe

(1912-2001), Tyskland

Komposition. Signerad, daterad -86. Bladets mått: 21x29, yttermått inklusive ram: 38x45, akvarell

Siegfried Reich an der Stolpe, tysk målare född 1912, död 2001.

Utrop:

500 kr

måndag 19 juli 2021
kl 19:42:27

Siegfried Reich an der Stolpe

Läs mer om Siegfried Reich an der Stolpe