MÖBLER / Byråar, sekretärer / Satsbord + byrå 5897301

nr 589 7301

Satsbord + byrå

3 del, trä, 50-tal

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juni 2009
kl 18:07:20

29/6 17:53:15 1      Vinnande bud