ART / Oil paintings / Oil painting 12332024

nr 1233 2024

OIL PAINTING

H Erdmann, Rådjursbock, signed, 60x50. Oil on canvas,

H Erdmann, Rådjursbock, Signerad, 60x50. Olja på duk

Yes

SEK 200

Monday February 4 2019
at 20:06:07