KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16118236

nr 1611 8236

Akvarell

Stig Deteste, komposition. Akvarell, bildmått: 36x44 cm. Signerad, yttermått inklusive ram: 52x60

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 april 2024
kl 20:21:15

5/4 16:18:24 1      Vinnande bud