MÖBLER / Soffor / Soffa 13878503
nr 1387 8503
Soffa
Gustaviansk stil. Längd: 184cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:05:31
25/3 11:42:12
Den Gustavianska stilen