KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14499364
nr 1449 9364
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Signerad, PT. Bladets mått: 36x26cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:43:10
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund