ART / Oil paintings / Oil paintings 12825446
nr 1282 5446
OIL PAINTINGS
2 pcs, unidentified artist. Landscape. Signerad Schjelderup. Olja på pannå 35x47 cm,
2 st, Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad Schjelderup. Olja på pannå 35x47 cm
SEK 200
Monday October 21 2019
at 18:27:14
100 kr
150 kr