KONST / Litografier / Färglitografi 15407152
nr 1540 7152
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
"Ofelia". Signerad, numrerad 74/150. Färglitografi, bildmått: ca 38x43 cm, oramat löst blad
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:34:34
12/5 21:10:55