GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 8682200
nr 868 2200
Skålfat
Famille Rose, Kina, dia 38 cm
Kondition: nagg/skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:49:21
6/1 17:45:04
6/1 17:51:04
450 kr