KONST / Litografier / Färglitografi 12167321
nr 1216 7321
Cesare Marchesini
(f. 1939), Italien
Färglitografi, Cesare Marchesini. Signerad, numrerad 130/360. Motivet: 42x54 cm
Cesare Marchesini, italiensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:01:27
12/11 16:07:10
Cesare Marchesini
Läs mer om Cesare Marchesini