KONST / Litografier / Färglitografi 15836138
nr 1583 6138
Maria Krull
(f. 1968), Sverige
Vy över Laurinska huset Stockholm. Signerad, färglitografi, oramad, oramat löst blad, bladet mått: 42x59 cm
Maria Krull, svensk bildkonstnär född 1968 i Enköping.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:12:02
28/11 19:15:35
300 kr
2/12 14:24:41