KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746566
nr 1374 6566
1800-tal, duk uppfodrad på pannå, kvinna, 34x26 cm. Ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:56:48
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr