MÖBLER / Bord / Bord 10583716

nr 1058 3716

Bord

Allmoge, längd: 132 cm, djup: 72 cm, höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 september 2016
kl 20:26:56

Superellipsbordet