KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385746

nr 1338 5746

Carl-Erik Billeström

(f. 1920), Sverige

Oljemålning, Grind. Signerad. Olja på duk, 54x82 cm

Carl-Erik Billeström, född i 1920 Gällivare, svensk målare.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:40:29

22/7 21:55:03 1      100 kr
25/7 19:19:39 2      Vinnande bud

Carl-Erik Billeström

Läs mer om Carl-Erik Billeström