ART / Oil paintings / Oil painting 12826232
nr 1282 6232
Vilhelm Holmgren
(1863-1943), Sverige
Vilhelm Holmgren (1863-1943), Sweden. Dopscen. Signerad och stämpelsignerad. Oil on canvas. 46x37 cm,
OIL PAINTING, Dopscen. Signerad och stämpelsignerad. Olja på duk. 46x37 cm
Vilhelm Holmgren, Swedish painter, born 1863, dead 1943.
800
SEK 500
Monday October 21 2019
at 19:45:40
16/10 10:04:51
21/10 18:35:02
Vilhelm Holmgren
Read more about Vilhelm Holmgren