ÖVRIGT / Diverse / Damcykel 14556229

nr 1455 6229

Damcykel

Husqvarna. Längd: 180 cm, höjd: ca 120 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 21 mars 2022
kl 20:23:28