FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6057221
nr 605 7221
CHAIRS
4 pcs, birch wood, 19th century, normal wear.
4 st, Björk, 1800-tal
Condition: normalt bruksslitage
300
SEK 1100
Monday October 19 2009
at 19:35:01
300 kr
350 kr
650 kr
900 kr
1.000 kr