KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12691037
nr 1269 1037
Gouache
Oidentifierad konstnär. Månsken. Signerade. 49x34 cm
måndag 19 augusti 2019
kl 19:11:49
Gouache