KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsningar 13967277
nr 1396 7277
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Carborundumetsningar, 2 st, Alain Berck-Vitz (f. 1943), Signerad, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:24:07
6/5 23:11:39