ART / Lithographs / Färgetsning 3514090
*
nr 351 4090
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Lenght: ()
Färgetsning , Salvador DalÃ, 63/200
Droit De Suite
Estimate:
3000
Sold:
SEK 2600
Auction date:
Monday Mars 7 2005
at 16:00:00
- Bid history
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà europa färgetsning litografier salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
6344 COLOUR ETCHING
Hasse Lindroth (b. 1938), Sweden. "Från köket". Si..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:05
*
Salvador DalÃ
nr 351 4090
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Lenght: ()
Färgetsning , Salvador DalÃ, 63/200
| Droit De Suite | |
|---|---|
| Estimate: | 3000 |
| Sold: | SEK 2600 |
| Auction date: |
Monday Mars 7 2005 |
- Bid history
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà europa färgetsning litografier salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
6344 COLOUR ETCHING
Hasse Lindroth (b. 1938), Sweden. "Från köket". Si..//
Auction ends
this Monday
12 jan at 19:05



