KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816227
nr 1681 6227
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, björkar vid sjö, Olja på duk; 31x31 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2025
kl 19:01:40
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr