KONST / Litografier / Litografi 16196017
*
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 19:32:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 13:26:07
1
300 kr
13/5 19:01:47
2
500 kr
13/5 19:02:47
1
400 kr
13/5 19:02:47
2
450 kr (Budbetjänt)
13/5 19:03:02
1
500 kr
13/5 19:03:02
2
500 kr (Budbetjänt)
13/5 19:03:14
1
600 kr
13/5 19:04:15
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Helene Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik helene billgren litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29
*
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Helene Billgren
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 13:26:07 | 1 | 300 kr |
13/5 19:01:47 | 2 | 500 kr |
13/5 19:02:47 | 1 | 400 kr |
13/5 19:02:47 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
13/5 19:03:02 | 1 | 500 kr |
13/5 19:03:02 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
13/5 19:03:14 | 1 | 600 kr |
13/5 19:04:15 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Helene Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik helene billgren litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29