KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114183

nr 1411 4183

Linnea Larsson, blomsterstilleben. Signerad, daterad 2020. Olja på duk 50x60 cm, oramad

Utrop:

2.600 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:41:34

16/8 19:36:34 1      Vinnande bud
16/8 19:36:50 1      justering av budtak