ART / Lithographs / Litograph in colors 14088576
nr 1408 8576
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Signed, numbered Hc 4/36, unframed, sheet: 63x46,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad Hc 4/36, oramat löst blad, bladets mått: 63x46 cm
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
1500
SEK 1800
Monday July 19 2021
at 19:38:25
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson