FURNITURE / Tables / Coffee table 5933010
nr 593 3010
COFFEE TABLE
med tidningshylla, 1940s, length: 100, width: 58, height: 56, normalt bruksslitage.
med tidningshylla, 1940-tal, längd: 100, djup: 58, höjd: 56
Condition: normalt bruksslitage
100
SEK 500
Monday August 10 2009
at 18:10:20
10/8 14:16:44
10/8 15:59:37
450 kr