KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 8482209
nr 848 2209
Gravyr
1700-tal, Venedig, motivets mått: 36x52
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:04:52
23/9 17:18:08