KONST / Litografier / Färglitografi 12544111
nr 1254 4111
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 91, numrerad 86/150. Motivet: 32x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:22:16
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman