MISCELLANEOUS / Toys / Doll 13128336

nr 1312 8336

DOLL

Moomin characters, 1950/60-tal, saknar signatur (slitage). Height: 11, 5,

Mumin, 1950/60-tal, saknar signatur (slitage). Höjd: 11,5

Withdrawn

Monday Mars 9 2020
at 19:45:01