ART / Lithographs / Litografisk affisch 16197221
*
nr 1619 7221
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", unframed, unframed, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. No signature,
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
Droit De Suite
Estimate:
2000
Sold:
SEK 3400
Auction date:
Monday May 13 2024
at 20:14:00
- Bid history
Time
Bidder
Bid
7/5 21:03:51
1
1.500 kr
12/5 17:43:14
1
2.600 kr
13/5 12:43:37
2
3.200 kr
13/5 19:40:38
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch oramat löst blad pablo picasso picasso
-
6349 LITOGRAPH IN C..
3 pcs, Stig Fyring (1934-2015), Sweden. Son, outer..//
Present: SEK 250
Auction ends
today
12 jan at 18:57
-
6380 LITOGRAPH IN C..
anchor. Signed, numbered ea. Litograph in colors, ..//
Auction ends
today
12 jan at 19:16
-
6486 LITOGRAPH IN C..
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sweden. Signed, n..//
Auction ends
today
12 jan at 18:54
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
today
12 jan at 19:32
-
6449 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signed, numbered H..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
12 jan at 18:38
-
6690 LITOGRAPH IN C..
Ebba Kristina Wingårdh (b. 1962), Sweden. "De va e..//
Present: SEK 300
Auction ends
today
12 jan at 18:49
*
Litografisk affisch
nr 1619 7221
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", unframed, unframed, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. No signature,
Picasso, "Cote de azur", oramat löst blad, oramad, Henri Duchamps lith, 99x66 cm. Ej signerad
| Droit De Suite | |
|---|---|
| Estimate: | 2000 |
| Sold: | SEK 3400 |
| Auction date: |
Monday May 13 2024 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 7/5 21:03:51 | 1 | 1.500 kr |
| 12/5 17:43:14 | 1 | 2.600 kr |
| 13/5 12:43:37 | 2 | 3.200 kr |
| 13/5 19:40:38 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch oramat löst blad pablo picasso picasso
-
6349 LITOGRAPH IN C..
3 pcs, Stig Fyring (1934-2015), Sweden. Son, outer..//
Present: SEK 250
Auction ends
today
12 jan at 18:57 -
6380 LITOGRAPH IN C..
anchor. Signed, numbered ea. Litograph in colors, ..//
Auction ends
today
12 jan at 19:16 -
6486 LITOGRAPH IN C..
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sweden. Signed, n..//
Auction ends
today
12 jan at 18:54
-
6448 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signerad ej numrer..//
Auction ends
today
12 jan at 19:32 -
6449 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signed, numbered H..//
Present: SEK 100
Auction ends
today
12 jan at 18:38 -
6690 LITOGRAPH IN C..
Ebba Kristina Wingårdh (b. 1962), Sweden. "De va e..//
Present: SEK 300
Auction ends
today
12 jan at 18:49



