ART / Lithographs / Giclée 13767035
nr 1376 7035
GICLÉE
Göran Lindskog, 'Tallar'. Signed, numbered 30/50. Unframed. Subject: 35x55 cm,
Gicléetryck, Göran Lindskog, "Tallar". Signerad, numrerad 30/50. Oramat löst blad. Motivet: 35x55 cm
SEK 100
Monday February 1 2021
at 18:07:24
1/2 16:47:43