Såld: 22.000 kr
Såldes den 31 oktober 2022 -
9178 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 4 februari 2019 -
5239 Oljemålning
Axel Borg, Mansporträtt, 1800-tal, 62x52
Såld: 5.000 kr
Såldes den 23 april 2018
1320 Oljemålning
Kopia efter Axel Borg, Älgfamilj, 63x101
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2015 -
6170 Oljemålning
Axel Borg, 1902, Landskap, 83x55
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2013 -
5317 Oljemålning
Axel Borg, Bränningar, sign. -12 Duk 42x70
Såld: 750 kr
Såldes den 13 februari 2012
1153 Oljemålning
'Landskap', Axel Borg 1894, 18x34, träpannå
Såld: 3.000 kr
Såldes den 29 augusti 2005 -
4010 Oljemålning
Axel Borg, , Klintholmen Ystad, 1883, 15 x 22
Såld: 1.800 kr
Såldes den 29 september 2003