KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12931055
nr 1293 1055
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Komposition. Signerad, daterad -66. Teckning/tusch, 34x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:46:56
20/11 23:53:00
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg