KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7585402
nr 758 5402
Gouache
Birgitta Hallqvist, signerad-08, 69x47
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 maj 2012
kl 19:27:00
14/5 17:43:05
Gouache