KONST / Litografier / Litografier 12868280
nr 1286 8280
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 4 st, Signerad, numrerad 200-upplaga. Bladets mått: 63x44 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
måndag 4 november 2019
kl 20:21:14