KONST / Litografier / Färglitografi 12665431
nr 1266 5431
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 297/400. Motivet: 53x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:27:54
200 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg