KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354410
nr 1235 4410
Oidentifierad konstnär, spårvagn, signerad. Olja på pannå, 69x48
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:22:36
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr