KONST / Litografier / Litografi 12834561
nr 1283 4561
Curt Burström
(1920-1964), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 69/75, oramad, 24x34cm
Curt Burström, svensk tecknare och grafiker född 1920, död 1964 .
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:04:01
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
21 okt
Curt Burström
Läs mer om Curt Burström