KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13093300
*
nr 1309 3300
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, -84,23x35 cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2020
kl 20:31:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/2 14:08:19
1
Vinnande bud
23/2 10:04:54
2
350 kr
23/2 10:04:54
1
400 kr (Budbetjänt)
24/2 10:07:29
3
450 kr
24/2 10:07:29
1
(budbetjänt)
24/2 19:22:50
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller stad stadsmotiv vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25
-
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:49
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:49
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1309 3300
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Stadsmotiv, -84,23x35 cm. Ej signerad
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/2 14:08:19 | 1 | Vinnande bud |
23/2 10:04:54 | 2 | 350 kr |
23/2 10:04:54 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
24/2 10:07:29 | 3 | 450 kr |
24/2 10:07:29 | 1 | (budbetjänt) |
24/2 19:22:50 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller stad stadsmotiv vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25 -
4101 Blandteknik
3 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerade, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:49 -
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:49