KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13095268
*
nr 1309 5268
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, "Ett släkte i utdöende I". Signerad. Motivet: 52x35cm
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2020
kl 20:52:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 18:13:31
1
100 kr
24/2 18:20:27
2
150 kr
24/2 18:25:41
1
200 kr
24/2 19:01:05
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:16
-
5051 Etsning
Hans Verduijn (f. 1946), Sverige. Signerad, fågel,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:11
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:10
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:58
-
5289 Etsning
Triptyk, Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:25
-
5205 Etsningar
2 st, Axel Hamborn (1892-1987), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:36
*
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
nr 1309 5268
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, "Ett släkte i utdöende I". Signerad. Motivet: 52x35cm
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 18:13:31 | 1 | 100 kr |
24/2 18:20:27 | 2 | 150 kr |
24/2 18:25:41 | 1 | 200 kr |
24/2 19:01:05 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:16 -
5051 Etsning
Hans Verduijn (f. 1946), Sverige. Signerad, fågel,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:11 -
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:10
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:58 -
5289 Etsning
Triptyk, Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:25 -
5205 Etsningar
2 st, Axel Hamborn (1892-1987), Sverige. Signerade..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:36