KONST / Litografier / Färglitografi 12422108
nr 1242 2108
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Rovfågel. Signerad, numrerad 160/250, bladets mått: 62x88
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:02:20
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr
18 mar