KONST / Litografier / Serigrafi 12931065
nr 1293 1065
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Mot djupare vatten". Signerad, numrerad 5/20, daterad -12. Serigrafi, oramad, bladets mått: 59x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:01:52
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg