Föremål som liknar snusdosor silver
9065 Snusdosor
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 februari 2024
2151 Snusdosor
2 st, silver. Längd: 9, vikt: 180g ca
Såld: 800 kr
Såldes den 24 maj 2022
7048 Snusdosor
4 st, bland annat silver
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juli 2017
3180 Snusdosor
2 st, Silver, 1800-tal, 210g ca, längd: 8-9
Såld: 800 kr
Såldes den 16 december 2013
3056 Snusdosor
4 st, silver, 1800-/1900-tal, 220g
Såld: 1.100 kr
Såldes den 16 december 2013
2805 Snusdosor
2 st, Silver & Horn, Bla Bonaparte Toulon
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 november 2010
7160 Snusdosor
2 st, Silver, 1800-tal
Såld: 550 kr
Såldes den 26 oktober 2009
2503 Snusdosor
2 st, varav 1 st silver 1850(skador)
Såld: 300 kr
Såldes den 14 april 2009
5693 Snusdosor
2 st, Silver, 1800-tal
Såld: 700 kr
Såldes den 16 mars 2009