2131 Oljemålning
G Zetterström. Signerad. Olja på duk, 44x37 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 26 augusti 2019 -
8159 Oljemålning
G Zetterström, Stilleben, 52x45
Såld: 100 kr
Såldes den 5 maj 2014 -
1186 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 25 februari 2013
4075 Oljemålning
G Zetterström, Stockholmsmotiv, 50x60
Såld: 400 kr
Såldes den 22 november 2010 -
2167 Oljemålning
G Zetterström, Stockholmsmotiv, 40x53
Såld: 400 kr
Såldes den 21 september 2009 -
4008 Oljemålning
signerad G Zetterström, Visbymotiv, 45x51
Såld: 800 kr
Såldes den 24 november 2008
3059 Oljemålning
G Zetterström 37x50
Såld: 300 kr
Såldes den 28 januari 2008 -
1440 Oljemålning
G Zetterström, Stockholmsmotiv, 21x26
Såld: 300 kr
Såldes den 19 mars 2007 -
8394 Oljemålning
G Zetterström, Skärgårdsmotiv, 47x55
Såld: 250 kr
Såldes den 15 januari 2007