Föremål som liknar färgetsning Signerad
3293 COLOUR ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 3 juni 2024
9379 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 150
Sold den 3 juni 2024
9122 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 400
Sold den 3 juni 2024
8379 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 3000
Sold den 20 maj 2024
5300 COLOUR ETCHING
Sold: SEK 300
Sold den 29 april 2024
2052 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 3800
Sold den 22 april 2024
2090 COLOUR ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 22 april 2024
2096 COLOUR ETCHING
Sold: SEK 900
Sold den 22 april 2024
2057 COLOUR ETCHING
Sold: SEK 1600
Sold den 22 april 2024