5107 MIRROR WITH CO..
Victorian style, height: 75+ 150, damaged.
Sold: SEK 2100
Sold den 26 september 2011 -
3129 MIRROR WITH CO..
Sold: SEK 1100
Sold den 19 september 2011 -
3029 MIRROR WITH CO..
Victorian style, height: 75+ 150,
Sold: SEK 3100
Sold den 12 september 2011
7700 Spegel med kon..
Nyrokoko, höjd: 171 + 73
Sold: SEK 1600
Sold den 6 april 2009 -
3133 Spegel med kon..
nyrokoko, höjd: 220
Sold: SEK 2000
Sold den 1 september 2008 -
5635 Spegel med kon..
Nyrokoko, ca, höjd: 200
Sold: SEK 2000
Sold den 30 juni 2008
2417 Spegel med kon..
Nyrokoko, höjd: 162
Sold: SEK 3000
Sold den 2 juni 2008 -
6341 Spegel med kon..
Nyrokoko, förgylld, marmorskiva, höjd: 295 (skador)
Sold: SEK 1800
Sold den 6 augusti 2007 -
7039 Spegel med kon..
Sold: SEK 2000
Sold den 16 april 2007