7326 CHANDELIER
Sold: SEK 900
Sold den 27 mars 2023 -
7056 CHANDELIER
Järnsmide. Height: 35cm,
Sold: SEK 100
Sold den 2 mars 2020 -
4611 CHANDELIER
iron, för 12 ljus, height: 85 cm,
Sold: SEK 300
Sold den 3 juli 2017
4312 CHANDELIER
Kosta Boda, 6 ljus, glas och järn,
Sold: SEK 700
Sold den 27 juli 2015 -
5163 CHANDELIER
19th century, iron, height: 85,
Sold: SEK 1700
Sold den 17 september 2012 -
3182 CHANDELIER
late 19th century, iron, Dia45,
Sold: SEK 700
Sold den 15 november 2010
1233 CHANDELIER
iron, diameter: 36, height: 25,
Sold: SEK 600
Sold den 27 juli 2009 -
7151 Ljuskrona
1800-tal, järn, förgyllda delar, höjd: 75
Sold: SEK 2000
Sold den 6 augusti 2007 -
6170 Ljuskrona
Järn/prismor, höjd: 50
Sold: SEK 550
Sold den 21 november 2005