Föremål som liknar mapp med litografier
8519 PORTFOLIO
med litografier, miscellaneous,
Sold: SEK 300
Sold den 21 februari 2022
9214 PORTFOLIO
Sold: SEK 500
Sold den 29 april 2019
8151 PORTFOLIO
med litografier, efter Olof Rudbeck, i mapp.
Sold: SEK 1100
Sold den 27 november 2017
8039 PORTFOLIO
Sold: SEK 2000
Sold den 30 oktober 2017
5021 PORTFOLIO
Sold: SEK 3400
Sold den 19 juni 2017
6290 PORTFOLIO
med litografier,
Sold: SEK 1100
Sold den 1 februari 2016
1484 PORTFOLIO
med litografier/etsning, bland annat Louis Bastin,
Sold: SEK 300
Sold den 25 januari 2016
8468 PORTFOLIO
Sold: SEK 600
Sold den 9 mars 2015
7022 PORTFOLIO
med litografier, Fedor Vaic,
Sold: SEK 350
Sold den 20 oktober 2014