7014 GASHGAI RUG
early 20th century, 280x180, ställvis slitage,
Sold: SEK 8400
Sold den 28 maj 2012 -
5011 GASHGAI RUG
Sold: SEK 2100
Sold den 25 juli 2011 -
5026 GASHGAI RUG
Sold: SEK 7100
Sold den 20 juni 2011
Föremål som liknar gashgai Tidigt 1900-tal
- Matches
- alla
- Show all