4010 Däckstol
Stockamöllan
Såld: 1.800 kr
Såldes den 10 juni 2024 -
3224 Däckstol
rotting, bemålad
Såld: 900 kr
Såldes den 6 juni 2022 -
9119 Däckstol
slitage
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 april 2022
5284 Däckstol
Brogrens
Såld: 1.300 kr
Såldes den 24 januari 2022 -
9319 Däckstol
Brogrens
Såld: 300 kr
Såldes den 20 december 2021 -
6152 Däckstolar
med bricka, ett par, Brogrens, stämplade
Såld: 6.600 kr
Såldes den 3 maj 2021
7280 Däckstolar
Ett par
Såld: 1.800 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
5292 Däckstol
+ bord, Covent Garden
Såld: 2.800 kr
Såldes den 2 september 2019 -
3365 Däckstol
Brogrens, märkt, med dyna
Såld: 2.200 kr
Såldes den 6 maj 2019