8157 CURTAINS
Sold: SEK 1300
Sold den 1 oktober 2018 -
4179 CURTAINS
one pair, Josef Frank, length: 220 cm,
Sold: SEK 3400
Sold den 21 augusti 2017 -
3281 CURTAINS
Sold: SEK 600
Sold den 29 september 2014
8539 CURTAINS
6 parts, Josef Frank, 230x110,
Sold: SEK 3600
Sold den 9 april 2012 -
2573 CURTAINS
one pair, Josef Frank, "Gröna Fåglar", length: 250,
Sold: SEK 4400
Sold den 2 augusti 2010 -
4298 CURTAINS
2 st, 180 x 120, Josef Frank, slitage, skador.
Sold: SEK 400
Sold den 1 juni 2009
8213 Gardinlängder
Svenskt Tenn, Josef Frank, Anakreon, ca 125x ca 225
Sold: SEK 1500
Sold den 12 januari 2009 -
5059 Gardinlängder
2 st, Design Josef Frank,
Sold: SEK 1100
Sold den 20 oktober 2008 -
6504 Gardinlängder
Ett par, Josef Frank, Almedahls, Waves, 130 x 300
Sold: SEK 2100
Sold den 10 april 2007